STORM BALLET STUDIO
kalendář akcí
22.4.2018 - SPORTOVNÍ HALA SLAVIE, Vladivostocká 1460/10, 100 05 Praha 10

Taneční skupina roku 2018 – mistrovství Čech účast: (dle postupu z regionálního kola) Junioři – Gravity

22.4.2018 - Kulturní Centrum Svoboda, Za Mostní branou 1791/5, 350 02 Cheb

Festival tanečního mládí 2018 – Regionální kolo – PLZEŇSKÝ a KARLOVARSKÝ kraj účast: Děti 1 – Tanec mezi kapkami Děti 2 – Children Of Light

5.5.2018 - Sportovní Hala CHOMUTOV, Chomutov, Mánesova 4980

Czech Dance Masters – Zemské kolo Čechy – Art, Belly, Couple účast: Děti 1 – Tanec mezi kapkami Děti 2 – Children Of Light Junioři – Gravity (Gravitace) Dospělí – Burning Dreams (Hořící sny)

19.5.2018 - Kulturní Dům Crystal, Boženy Němcové 2942, 470 01 Česká Lípa

Festival tanečního mládí 2018 – MČR účast: (na základě postupu z regionálního kola) Děti 1 – Tanec mezi kapkami Děti 2 – Children Of Light

24.5.2018 - Průmyslový palác, Výstaviště 416, Praha Holešovice

Czech Dance Masters 2018 – MČR – Grand finále – Praha – ART: JUNIOŘI + DOSPĚLÍ – SOLO, DUO, MALÁ SK. účast: Anna Palková sólo Michaela Mrázková sólo Dále dle určení.

25.5.2018 - Průmyslový palác, Výstaviště 416, Praha Holešovice

Czech Dance Masters 2018 – MČR – Grand finále – Praha – ART: 2. LIGA + EXTRALIGA formace, SPECIÁLNÍ DISCIPLÍNY formace účast: Děti 1 – Between Raindrops (Mezi kapkami deště) Junioři – Gravity (Gravitace) Dospělí – Burning Dreams (Hořící sny)

26.5.2018 - Průmyslový palác, Výstaviště 416, Praha Holešovice

Czech Dance Masters 2018 – MČR – Grand finále – Praha – ART: DĚTI – SOLO, DUO, MALÁ SK. účast: Magdalena Fremrová sólo Kateřina Poková, Kateřina Vyskočová duo dále dle určení.

1.6.2018 - SPORTOVNÍ HALA SLAVIE, Vladivostocká 1460/10, 100 05 Praha 10

Taneční skupina roku 2018 – MČR Dospělí účast: Dospělí – Burning Dreams (Hořící sny)

2.6.2018 - SPORTOVNÍ HALA SLAVIE, Vladivostocká 1460/10, 100 05 Praha 10

Taneční skupina roku 2018 – MČR Děti účast: Děti 2 – Childs of Light (Děti světla)

3.6.2018 - SPORTOVNÍ HALA SLAVIE, Vladivostocká 1460/10, 100 05 Praha 10

Taneční skupina roku 2018 – MČR Junioři účast: Junioři – Gravity (Gravitace)

9.6.2018 - Praha - bude upřesněno

EUROPEAN BEST DANCE GROUP – PRAGUE kategorie: Děti,Dospělí účast v případě postupu: Děti 2 – Childs of Light (Děti světla) Dospělí – Burning Dreams (Hořící sny)

10.6.2018 - Praha - bude upřesněno

EUROPEAN BEST DANCE GROUP – PRAGUE kategorie Junioři účast na základě postupu: Junioři – Gravity (Gravitace)

22.6.2018 - Meliã Carrer de Joan Salvat Papasseit 38, 08870 Sitges, Barcelona, Spain

Dance World Cup 2018 – World Finals účast: dle postupu z nominace v Selbu. V případě postupu a rozhodnutí o účasti budou upřesněny bližší informace.

Termín světového finále DWC 2018 je pátek 22.6. – neděle 1.7.2018 V případě výjezdu nutné počítat s dny navíc kvůli dopravě. Účast na DWC by byla organizována zároveň i jako pobytová akce u moře.

10.7.2018 - Las Vegas, NV, The Westin Lake Las Vegas Resort & Spa, 101 Montelago Blvd. | Henderson, NV 89011 Tel: 702-567-6000

Summer Finale – The Pulse Dance Experience Termín finále 10.7.-14.7.2018 (termín návštěvy USA cca 10dní) Storm Ballet je držitelem ceny The Pulse One Tour – Innovative Choreography Award 2017 a získal pozvání na Summer Finale – The Pulse Dance Experience 2018 v Las Vegas. účast na prestižní show je v jednání s organizátory soutěže. Bližší informace později.

28.7.2018 - Klatovy, tělocvična 2.ZŠ v Plánické ulici, Klatovy

Stormdance Camp 2018 – pravidelné soustředění dětí a tanečníků Storm Ballet v termínu 28.7.-12.8.2018 dle rozdělení do turnusů.

27.8.2018 - Sportpenzion POHODA, Letkov

Minicamp Storm Ballet – letní soustředění nejmladších dětí Storm Ballet. v termínu 27.8.-31.8.2018 rozdělené do dvou termínů dle určení.

aktuálně

23.3.2018

Velikonoční prázdniny

Velikonoční prázdniny ve Storm Ballet připadnou na termín od 29.3.-2.4.2018. V úterý 3.4. pokračujeme dle rozvrhu talentového centra.

cara

20.3.2018

POZOR ZMĚNA ČASU 25.3.!!!

V NEDĚLI NA SOUTĚŽ BEST DANCE GROUP V PLZNI! Posouvá se čas o hodinu vpřed!!!

cara

1.3.2018

Zkouška Burning Dreams

Neděle 4.3.2018, 10–12:15h. Účast nutná.

cara
starší aktuality
co nás čeká

22.4.2018

Taneční skupina roku 2018 – mistrovství Čech účast: (dle postupu z regionálního kola) Junioři – Gravity

cara

22.4.2018

Festival tanečního mládí 2018 – Regionální kolo – PLZEŇSKÝ a KARLOVARSKÝ kraj účast: Děti 1 – Tanec mezi kapkami Děti 2 – Children Of Light

cara

5.5.2018

Czech Dance Masters – Zemské kolo Čechy – Art, Belly, Couple účast: Děti 1 – Tanec mezi kapkami Děti 2 – Children Of Light Junioři – Gravity (Gravitace) Dospělí – Burning(...)

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook