STORM BALLET STUDIO

22.10.2018

Stormdance camp Klatovy 2018

Letní prázdniny přináší dětem i rodičům zasloužený čas na odpočinek, relaxaci a odreagování od všedních povinností. Letošní taneční sezóna Storm Ballet se protáhla až do poloviny července, kdy vyvrcholila účastí na mistrovství světa ve Španělsku a cestou na finále americké taneční soutěže v Los Angeles a Las Vegas.

Přivezli jsme si mnoho skvělých zážitků, úspěchů, ale i poznatků v oblasti nových trendů individuální přípravy tanečníků, techniky, improvizace a rozvoje osobnosti.

Letní taneční soustředění je právě to správné místo, kde lze shrnout všechny zážitky a aplikovat je do tanečních lekcí malých i velkých tanečníků. Během 14dní se na campu vystřídalo na 70 dětí.
Extrémně teplé léto atakovalo různé rekordy, a však na tanečním parketě nebylo znát únavy a děti si sebou odnesly mnoho nových zážitků, pokořily své osobní rekordy a plny očekávání nových výzev se již začaly těšit na novou taneční sezónu.

Děti inspirovaly a skvělé taneční lekce předaly Kateřina Bednářová, Kristýna Potužníková, Adéla Bittnerová, Dominika Černá, Kateřina Babničová, lektoři Storm Ballet a spolu s hostujícími lektory Jolana Machálková, Lucie Vokurková, Šimon Kubáň, Kamila Mottlová, rozšířili našim dětem obzor hned v několika tanečních stylech, balet, moderna, contemporary, street, hip hop, taneční improvizace a třeba i disco.
Všem trenérům děkujeme a těšíme se na spolupráci při přípravě Stormdance campu 2019.

aktuálně

6.1.2019

Posilování již od 10.1.2019!!!

Přiďte si po Vánocích vyrýsovat postavu a připravit na Dance Tour 2019. Posilovací a kondiční trénink s profesionální trenérkou Zuzkou Dvořákovou pokračuje v novém roce pravidelně každý čtvrtek od 17:15h v tělocvičně Storm Ballet.

cara

5.1.2019

ZAČÍNÁME V PONDĚLÍ 7.1.2019

Pravidelná tréninková činnost všech tříd Storm Ballet začíná po Novém roce opět v pondělí 7.1.2019 dle rozvrhu talentového centra.

cara

5.12.2018

Posilování v prosinci PŘERUŠENO

Z důvodu přípravy vánočního představení Kouzlo Vánoc bude čtvrteční posilování přerušeno. V pravidelných dávkách budeme pokračovat po Novém roce. Termín první hodiny bude veřejně oznámen.

cara
starší aktuality
co nás čeká

2.2.2019

Český ples 2019 – Opening Number

cara

2.3.2019

Česká kvalifikace poprvé v ČR. Termín 2–3.března 2019, nominace se zúčastní choreografie Children Of Light. (obsazení bude určeno), dále pak sólisté, dua a popřípadě malé skupiny(...)

cara

9.3.2019

Ples města Přeštice, bližší informace budou upřesněny přibližně měsíc před akcí.

cara
kalendář akcí
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook