STORM BALLET STUDIO

7.11.2014

Kouzlo Vánoc 2013 a PREMIÉRA 2014

Vážení diváci, milí hosté, čas oslav vánočních svátků v nás vzbuzuje především vzpomínky na bezstarostné dětství, plné fantazie, snů, naivních přání, obalené kouzlem mystiky a imaginárního světa. Dnes můžeme říci, že svět dospělých je téměř identický - též o snech, přáních a překvapeních. Nakolik emotivní je pak zjištění, že propojíme – li obě tyto dimenze, můžeme daleko více vnímat bohatství a radost.

Přijměte proto naše KOUZLO VÁNOC jako nevšední dárek, který Storm Ballet a jeho vzácní hosté věnují svým nejbližším i těm, kteří nás podporují na cestě za naším snem. Nesmíme ale zapomenout ani na ty z nás, jimž byl do vínku nadělen nelehký úkol – bojovat s nepřízní osudu díky svému handicapu. I za těmi míří naše poselství. Je třeba si uvědomit, že také oni jsou těmi anděly a hvězdami, jež dokáží plně rozjasnit naši mysl.

Vyprodaný Parkhotel nadšeně aplaudoval Kouzlu Vánoc

Datum 18. 12. 2013 se jednou provždy nemazatelně zapsalo do plzeňské kulturní historie. Ojedinělý umělecký projekt choreografa a tanečníka Petra Čejky, Talentového centra tance Storm Ballet a jejich hostů jednoznačně předčil očekávání všech, kteří se v předvánočním shonu rozhodli trochu pozastavit čas a navštívit Parkhotel v Plzni.
Téměř dvouhodinová produkce nabídla všem přihlížejícím strhující podívanou v podobě tanečních, pěveckých i hudebních čísel na vysoké profesionální úrovni. Všichni protagonisté, kteří se bez nároku na honorář účastnili projektu Kouzlo Vánoc, doslova ohromili obecenstvo svými vystoupeními a potvrdili fakt, že obdarovávat se v dnešní době nemusí pouze finančně hodnotnými dary, ale také poctivě odvedeným výkonem.
Nadpřirozeně čistý a pohádkově laděný příběh v sále znovu oživil poněkud zapomenuté lidské hodnoty, jakými jsou láska, porozumění, upřímnost nebo tolerance. Připomněl rovněž skutečnost, že bychom se měli snažit podat pomocnou ruku těm, kteří v rámci svých životních osudů bojují s handicapem nebo vážným onemocněním.
1. benefiční vánoční galakoncert navíc přispěl občanskému sdružení Slunce dětem částkou 47.020,– Kč, a splnil tak své nejhodnotnější a nejkrásnější poslání.
Kouzlo Vánoc má tedy směle nakročeno do dalších ročníků. Především díky svým partnerům, sponzorům i těm, kteří jsou těmto fascinujícím a tolik potřebným akcím nakloněni.

Bc. Lenka Hirschnerová

Realizace projektu Kouzlo Vánoc a vřelé poděkování:

 • Choreografie a režie: Petr Čejka
 • Dramaturgie: Petr Čejka, MUDr. Petra Neprašová,
 • Inspice: Renáta Koudelová, Pilsen Live
 • Zvuk: Parkhotel Plzeň
 • Světla,scéna: Pilsen Live!
 • Moderace: Zorka Hejdová
 • Vystupující: Děti a tanečníci Talentového centra tance Storm Ballet, Kristýna Peštová a Martin Šinták – balet DJKT Plzeň,


 • Hosté: Jana Marie Kateřina Korbelová-soprán, Jan Adamec-tenor, Monsignore František Radkovský biskup plzeňský, Dětský sbor Andílci, Spojený smyčcový orchestr, Lilian Sarah Fischerová-Slunce dětem o.s.


 • Hudba,úprava,vý­běr: Petr Čejka,Jan Rezek
 • Produkce: Realizační tým Storm Ballet o.s.- MUDr. Petra Neprašová, Mgr. Eva Machálková, Bc. Lenka Hirschnerová, Zuzana Dyntarová, Mgr.Jana Srbová, Milan Srb, Anna Kupková, Kristýna Blahetová, Anežka Kordová.


 • Vřelé poděkování : Generální partner – Ing. Pavel Drobil – finančně podporuje činnost Talentového centra tance Storm Ballet během celého roku, zároveň se významně podílel i na vzniku I. benefičního vánočního galakoncertu Kouzlo Vánoc. Náklonnosti si moc vážíme a od srdce děkujeme.


 • Hlavní sponzoři – Kongresové centrum Parkhotel Plzeň, DinoPark, M2 salon.


 • Partneři – Briliantina, Ivka Photography, Pilsen Live!, DDM Talent, Salon Ornela, Giorgio Fashion, Kooperativa pojišťovna, a.s., Institut Krásy, Bronco Seven, Scholl, Dětský svět Lvíček, Květiny Milt, Gymnázium Františka Křižíka, ATAC-IN, Bubbleology, Středisko volného času dětí a mládeže Plzeň, Lymfodrenáže Iva Bäumlová, Léčení a masáže JiNak, Firma EVAC & JV, Fitdanceart, Restaurant Lesní zátiší, kupdarek.com.


 • Mediální partneři – Plzeňský deník, ZAK, Kiss Proton, Qap.cz, Plzeňský kalendář.cz.


 • Rodiče a přátelé Storm Ballet: Mgr. Jiří Machálek – významně podporuje reklamu a propagaci Talentového centra tance Storm Ballet během celého roku, mediální kampaň I. benefičního vánočního galavečera Kouzlo Vánoc, Mgr.Tomáš Hirschner – reklama a potisk reprezentační konfekce a předmětů, Jaroslav Hrubý – cateringové služby pro akci Kouzlo Vánoc, MgA. Lukáš Kellner – zajištění profesionálního televizního videozáznamu akce Kouzlo Vánoc, Komunita Koinonia Jana Křtitele – vřelý dík za možnost pořízení fotografií v kostele sv. Petra a Pavla v Plzni-Liticích.Přejeme Vám všem krásné prožití svátků vánočních a úspěšný rok 2014.

PREMIÉRA KOUZLA VÁNOC 2014 již brzy!

 • Termín: 17.12.2014
 • Čas: 18.00h.
 • Místo: Parkhotel Plzeň.


Prodej vstupenek: Plzeňská vstupenka
Těšíme se na návštěvu.

S úctou Storm Ballet.

Atmosféru a příběh Kouzla Vánoc pro Vás zachytila umělecká fotografka Ivka Photography

aktuálně

21.8.2022

KONKURZ STORM BALLET 2022

POSLEDNÍ TERMÍN V PONDĚLÍ 5.9.2022, 17:00–18:00H, ADRESA: NADE MŽÍ 1, PLZEŇ PŘEDNÍ SKVRŇANY. BLIŽŠÍ INFORMACE: www.radovanek.cz

cara

21.8.2022

MINICAMP POHODA 2022-MINIDĚTI

NÁSTUP PONDĚLÍ 22.8.2022 8:30–9:00, SPORTPENZION POHODA, LETKOV. BLIŽŠÍ INFORMACE NA www.radovanek.cz

cara

4.5.2022

KONKURZ ČERVEN 2022

Termín konání 9.6.2022, čas: 17:00–18:30h., adresa Storm Ballet, Nade Mží 1, Plzeň// další informace na www.radovanek.cz TĚŠÍME SE VÁS!!!

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook