STORM BALLET STUDIO

10.10.2012

Stormdance camp 2012 1.část

Prázdniny nám skončily, ale vzpomínky a zážitky jsou ještě stále čerstvé a pro někoho i nezapomenutelné. A proč tomu tak je? Odpověď je velmi jednoduchá. Právě letní přípravou všech tanečníků Storm Ballet jsme v polovině prázdnin odstartovali již 23. taneční sezónu pod názvem STORMDANCE CAMP 2012, který přivítal během 14ti dní na 60tanečníků. Nechyběly sportovní a soutěžní hry, stezka odvahy, grilování, posezení s rodiči a kamarády Storm Ballet a hlavně maratón tanečních tréninků,improvizací a vystoupení.

První části soustředění vévodila celotáborová hra složená a připravená na tělo každému Stormákovi,další činnost byla hlavně zaměřena na mladší tým Storm Ballet. Procvičila nejen tanečnost a fyzickou kondici, ale i nápaditost, hbitost, intelekt a postřeh. Kapitáni svých týmů měnili během plnění úkolů své role a nejenže povzbuzovali vlastní tým, ale i zároveň hodnotili a dbali na celkovou regulérnost všech soutěží.
Vítězství si odnesl Žlutý tým, ale odměnu si odnesly všechny děti, ať byly Růžové, Modré či Zelené.

Přiblížil se první víkend a tím i pozvánka na velké grilování. Bohatá návštěva rodičů nás velmi potěšila, ale ani oni nezaháleli a pro nás všechny připravili opravdu tajemnou a nelehkou bojovou hru. Měsíc na obloze a noční procházka lesíkem udělaly své a dodaly hře napětí a nejistotu. Za mimořádně vyvedenou akci se rodičům děti odměnily bohatou taneční exhibicí a zábavou během společného grilování a setkání, na které již byl Storm Ballet v plném seskupení všech i nejstarších tanečníků.
Ti se do tancování opřeli velmi zostra. Výzvou jim bylo blížící se mistrovství světa a další na smlouvaná vystoupení.

O taneční workshopy se průběžně střídali Petra Vaňková, Adéla Bittnerová, Johanka Amlerová, Kristina Neprašová, Věrka Draská, Tomáš Drobil, Petra Bláhová, Kristýna Peštová, Kamila Mottlová, David Maule a Petr Čejka.

Čtrnáct dní tance uteklo, diplomy a ceny se rozdaly, děti si zabalily svá propocená trička do přeplněných kufrů a s myšlenkou, jakýže bude STORMDANCE CAMP 2013 odjíždí do svých domovů. Organizátorům campu Petře Neprašové a Petru Čejkovi zůstává nejobtížnější úkol, a to vymyslet další úspěšné pokračování…
Rodičům a Kapitánům týmů děkujeme za pomoc a zapálení. Odměnou nám všem byly šťastné a usměvavé tváře našich dětí…

Připravili jsme pro vás bohatou galerii fotek a nezapomeňte nahlédnout i do sekce FOTOGALERIE!

aktuálně

1.10.2020

Přerušení činnosti Storm Ballet

Na základě nařízení KHS Plzeňského kraje se uzavírají všechna pracoviště SVČ Radovánek od 5.10., a proto i výuka všech týmů Storm Ballet. O znovuotevření Vás bude informovat na webových stránkách, facebooku nebo přímo na mailové adresy. Opatrujte se a přejeme všem pevné zdraví. Děkujeme za pochopení.

cara

20.9.2020

Rozvrh 2020/2021

aktualizace rozvrhu již ke stažení v sekci Taneční škola

cara

10.5.2020

ZAHÁJENÍ ČINNOSTI-NÁHRADNÍ PROVOZ

V současné době byla rozeslána lídry týmů poptávka o účasti dětí na trénincích Storm Ballet, a to formou emailové korespondence na adresy rodičů a členů talentového centra. Prosíme rodiče o kontrolu mailů (spamů). Na základě poptávky bude vytvořen náhradní rozvrh do konce školního roku 2019/2020. Sledujte web, maily, facebook a webové stránky našeho zřizovatele SVČ RADOVÁNEK, kde naleznete veškerou dokumentaci i případné odpovědi, v jakém režimu bude nutné pracovat.

cara
starší aktuality
ballet_logo

přidejte si nás na

facebook